- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Krucemburk
Aktuální počasí Krucemburk
Aktuální počasí přímo pro město Krucemburk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
