- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Krucemburk
Aktuální počasí Krucemburk
Aktuální počasí přímo pro město Krucemburk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
