- Počasí
- Indonésie
- Central Java
- Kroya
Aktuální počasí Kroya
Aktuální počasí přímo pro město Kroya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 27°C |
