- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Kroúkellos
Aktuální počasí Kroúkellos
Aktuální počasí přímo pro město Kroúkellos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 4. 5. (02:00)
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 50 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 94 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 12°C |
