- Počasí
- Slovinsko
- Murska Sobota
- Krog
Aktuální počasí Krog
Aktuální počasí přímo pro město Krog. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
