- Počasí
- Rusko
- Novgorod Oblast
- Krivukha
Aktuální počasí Krivukha
Aktuální počasí přímo pro město Krivukha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
