- Počasí
- Ukrajina
- Ternopil Oblast
- Kriven’ki
Aktuální počasí Kriven’ki
Aktuální počasí přímo pro město Kriven’ki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
