- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Krionérion
Aktuální počasí Krionérion
Aktuální počasí přímo pro město Krionérion. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (03:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
