- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Kríni
Aktuální počasí Kríni
Aktuální počasí přímo pro město Kríni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
