- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Krasnyye Orly
Aktuální počasí Krasnyye Orly
Aktuální počasí přímo pro město Krasnyye Orly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 991 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
