- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Krasnyy Kolodets
Aktuální počasí Krasnyy Kolodets
Aktuální počasí přímo pro město Krasnyy Kolodets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 993 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
