- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Krasnaya Gorka
Aktuální počasí Krasnaya Gorka
Aktuální počasí přímo pro město Krasnaya Gorka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
