- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Kozolino
Aktuální počasí Kozolino
Aktuální počasí přímo pro město Kozolino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
