- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Kozlyanino
Aktuální počasí Kozlyanino
Aktuální počasí přímo pro město Kozlyanino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
