- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Kozlovice
Aktuální počasí Kozlovice
Aktuální počasí přímo pro město Kozlovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
