- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Kozlovice
Aktuální počasí Kozlovice
Aktuální počasí přímo pro město Kozlovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
