- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Kózki
Aktuální počasí Kózki
Aktuální počasí přímo pro město Kózki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
