- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Kovačevac
Aktuální počasí Kovačevac
Aktuální počasí přímo pro město Kovačevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 4. 4. (00:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
