Aktuální počasí Kötzting
Aktuální počasí přímo pro město Kötzting. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 17. 5. (02:00) do 17. 5. (07:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
