- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Kothi
Aktuální počasí Kothi
Aktuální počasí přímo pro město Kothi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
