- Počasí
- Indie
- Uttarakhand
- Kotdwāra
Aktuální počasí Kotdwāra
Aktuální počasí přímo pro město Kotdwāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 31°C |
