Aktuální počasí Kot Khanrin
Aktuální počasí přímo pro město Kot Khanrin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
