Aktuální počasí Kot Bhila
Aktuální počasí přímo pro město Kot Bhila. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
