- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Kos”yu
Aktuální počasí Kos”yu
Aktuální počasí přímo pro město Kos”yu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -30°C |
| Normál: | -8°C |
