- Počasí
- Chorvatsko
- Split-Dalmatia
- Košute
Aktuální počasí Košute
Aktuální počasí přímo pro město Košute. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
