Aktuální počasí Koseda
Aktuální počasí přímo pro město Koseda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 17°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 20°C |
