- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Koryto
Aktuální počasí Koryto
Aktuální počasí přímo pro město Koryto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
