- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Korolëvka
Aktuální počasí Korolëvka
Aktuální počasí přímo pro město Korolëvka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
