- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Korenovsk
Aktuální počasí Korenovsk
Aktuální počasí přímo pro město Korenovsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
