Aktuální počasí Konārlakeh
Aktuální počasí přímo pro město Konārlakeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 31°C |
