- Počasí
- Severní Korea
- Kangwŏn-do
- Komisŏng-ni
Aktuální počasí Komisŏng-ni
Aktuální počasí přímo pro město Komisŏng-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
