- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Kol’tsovo
Aktuální počasí Kol’tsovo
Aktuální počasí přímo pro město Kol’tsovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
