- Počasí
- Kyrgyzstán
- Batken
- Kol’tso
Aktuální počasí Kol’tso
Aktuální počasí přímo pro město Kol’tso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
