- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Kollig
Aktuální počasí Kollig
Aktuální počasí přímo pro město Kollig. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (09:00)
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
