- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Kolkol
Aktuální počasí Kolkol
Aktuální počasí přímo pro město Kolkol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
