- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Kolinkivtsy
Aktuální počasí Kolinkivtsy
Aktuální počasí přímo pro město Kolinkivtsy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
