- Počasí
- Rusko
- Permský kraj
- Kolegovo
Aktuální počasí Kolegovo
Aktuální počasí přímo pro město Kolegovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
