- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Kolbeki
Aktuální počasí Kolbeki
Aktuální počasí přímo pro město Kolbeki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
