- Počasí
- Kazachstán
- East Kazakhstan
- Köktal
Aktuální počasí Köktal
Aktuální počasí přímo pro město Köktal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 18°C |
