- Počasí
- Slovensko
- Košický kraj
- Kokšov-Bakša
Aktuální počasí Kokšov-Bakša
Aktuální počasí přímo pro město Kokšov-Bakša. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 14. 5. (00:00) do 14. 5. (06:30)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
