Aktuální počasí Kokrica
Aktuální počasí přímo pro město Kokrica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 30. 4. (05:00) do 30. 4. (09:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
