- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Kokoty
Aktuální počasí Kokoty
Aktuální počasí přímo pro město Kokoty. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
