- Počasí
- Afghánistán
- Badghis
- Kōh-e Yagānah
Aktuální počasí Kōh-e Yagānah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Yagānah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
