- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Kōh-e Wūzī
Aktuální počasí Kōh-e Wūzī
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Wūzī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
