- Počasí
- Afghánistán
- Samangan
- Kōh-e Towaylah
Aktuální počasí Kōh-e Towaylah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Towaylah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
