- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Kōh-e Tortorān Kalān
Aktuální počasí Kōh-e Tortorān Kalān
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Tortorān Kalān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
