- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Kōh-e Tondok
Aktuální počasí Kōh-e Tondok
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Tondok. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 3°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -9°C |
