- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kōh-e Surkh Jōy
Aktuální počasí Kōh-e Surkh Jōy
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Surkh Jōy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 90 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
