- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Kōh-e Siwak
Aktuální počasí Kōh-e Siwak
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Siwak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
