- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Kōh-e Showah
Aktuální počasí Kōh-e Showah
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Showah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
